Logotyp Cubeidea

Realizacje

Noc z Designem

Seria eventów "Noc z Designem" to jedno z kluczowych przedsięwzięć marketingowych organizowanych przez Galerię Wnętrz Domar. W tym projekcie odpowiadaliśmy za przygotowanie koncepcji wizualnej nowej strony wydarzenia, w oparciu o key visual 9 edycji dostarczony przez klienta.

Zobacz
#
A

HES Academy

HES Academy to unikalny projekt rozwoju sportowego oraz motorycznego dla młodych zawodników. Naszym zadaniem było opakowanie całej koncepcji w produkt oraz nadanie przejrzystej komunikacji. Dodatkowo stworzyliśmy logo zgodnie z polityką HES, stronę wraz ze sklepem online oraz niezbędne materiały graficzne.

Zobacz

DATA MEBLE

Data Meble to firma z doświadczeniem oraz renomą, która od 20 lat zajmuje się produkcją mebli na zamówienie. Naszym kluczowym zadaniem było odświeżenie marki poprzez nowy branding (logotyp + księga znaku + materiały firmowe) oraz odpowiednią dla nowego wizerunku stronę www.

Zobacz
D
H

HES

HES to znana, światowa marka, która od 30-stu lat zajmuje się produkcją sprzętu sportowego. Wyzwaniem przy tym projekcie web było zbudowanie całkowicie nowego sklepu online, który będzie również narzędziem dla sił sprzedaży. Zadbaliśmy również o pozytywny wizerunek firmy, przedstawiając jej ukryte do tej pory walory, jako kluczowe.

Zobacz

Artur Aleksiewicz

Artur Aleksiewicz, trener personalny, pięściarz, crossfitter od bardzo dawna związany ze sportem. Artura spotkała przykra niespodzianka, którą zapewnił autor jego poprzedniej strony www. Poprzez nieumiejętne ustawienie przekierowań, facebook zablokował na stałe profil firmowy klienta, przez co ten stracił zasięg budowany przez kilka lat.

Zobacz
A
D

Dawid Bukiel

Trener personalny, dietetyk, motywator. Między innymi dwukrotny mistrz Polski Men’s Physique 2014 i 2015. Kluczowe działania to poprawa konwersji poprzez zbudowanie nowej strony, ograniczenie tym samym ilości telefonów oraz pomoc w stworzeniu i późniejszym utrzymaniu spójnego wizerunku w sieci.

Zobacz