Logotyp Cubeidea

O nas

Mężczyzna patrzący na projekt strony

Moja strona nie zarabia

Cały budżet wydany na rzekomo profesjonalny marketing, a mimo to nie widać żadnych efektów? Niby wszystko ok., ale jak przeglądasz inne strony to Twoja przestaje być już tak atrakcyjna?

Nie tak to miało wyglądać

Mnóstwo spotkań, telefonów, dziesiątki maili z dedykowanym managerem, a mimo to nie masz już sił. Ty też zastanawiasz się czasem, dlaczego dotyka Cię nieudolność rzekomych „specjalistów”?

Ekran telefonu z samolotem

Można inaczej

Postanowiliśmy działać. Rozwiązywać problemy, zamiast ich dokładać, śledzić nowości i ciągle się rozwijać. Ale przede wszystkim pozostawać w stałym kontakcie z klientami. Wspólnie planować działania i dostarczać dokładnie to, czego potrzebują.

Brak zrozumienia

Z projektowaniem jest jak z kawałem, jeśli musisz go tłumaczyć to znaczy, że jest słaby. Po co Ci rozwiązanie, którego nie rozumie Twój zespół. W końcu specjalizujesz się w swojej dziedzinie, tak jak my. Dlaczego miałbyś otrzymać wadliwy produkt i płacić za obsługę, o którą musisz się nieustannie upominać?

Ekran komputera z projektem graficznym

Dobrze to znasz, prawda?

Jesteśmy pewni że każdy w swojej karierze spotkał się z podobnym problemem. Nieważne czy chodziło o poprawki w projekcie czy też zamówienie, które dawno powinno leżeć na Twoim biurku.

My też to przerabialiśmy

Sami nie raz doświadczyliśmy podobnych sytuacji i zdecydowaliśmy się to naprawić. Właśnie dlatego stworzyliśmy agencję która nie tylko Cię wysłucha, ale też pomoże Ci zaistnieć w świadomości potencjalnych odbiorców.

Mężczyzna stojący w tłumie ludzi

Tym razem będzie inaczej

Nie potraktujemy Twojego przypadku jako kolejne szybkie zlecenie. Każdy kto do nas przychodzi jest wyjątkowy i ma do opowiedzenia niepowtarzalną historię, a my lubimy je w taki sposób opowiadać.

Wyróżnij się z tłumu

Dobry marketing to Twoja własna historia opowiedziana tak, by zaangażowała jak największą liczbę użytkowników. Masz już pomysł? Pozwól nam wprowadzić go w życie!

Cześć, nazywam się

Interesuje mnie:

Mój adres email to